Regulamin korzystania z giełdy koni Twoja-Kasztanka.pl

Informacje ogólne:

 1. Właścicielem i administratorem giełdy koni Twoja-Kasztanka.pl jest Michał Smyka, zamieszkały w Jeleniej Górze przy ulicy Wiśniowej 19.
 2. Twoja-Kasztanka.pl jest międzynarodowym serwisem ogłoszeniowym o tematyce konnej. Podstawowym celem portalu jest umożliwienie wymiany informacji pomiędzy ogłoszeniodawcami a interesantami na poziomie międzynarodowym. Każde dodane ogłoszenie jest automatycznie tłumaczone na pozostałe wersje językowe, dzięki czemu oferta dostępna jest dla szerszego grona odbiorców.
 3. Dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne, ogłoszeniodawca może zamieścić w portalu dobrowolną ilość różnych ogłoszeń.
 4. Dodane do ogłoszeń zdjęcia (max 7) nie mogą być większe niż 1 MB każde. Zdjęcia będą automatycznie pomniejszane do odpowiednich rozmiarów.

Odpowiedzialność portalu:

 1. Giełda koni Twoja-Kasztanka.pl nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczenie przez ogłoszeniodawców danych niezgodnych z prawdą lub podanie danych fałszywych.
 2. Giełda koni Twoja-Kasztanka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane przez ogłoszeniodawców. Użytkownicy zamieszczający w portalu Twoja-Kasztanka.pl ogłoszenia, których treść narusza prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 3. Giełda koni Twoja-Kasztanka.pl nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w funkcjonowaniu serwisu oraz inne błędy powstałe podczas funkcjonowania serwisu.
 4. Giełda koni Twoja-Kasztanka.pl nie bierze udziału w transakcjach pomiędzy użytkownikami portalu, a jedynie jest nośnikiem informacji publikowanych przez użytkowników portalu.

Portal zastrzega sobie prawa do:

 1. usuwania ogłoszeń uznanych przez siebie za niezgodne z prawem lub niniejszym regulaminem bez podania przyczyn,
 2. wprowadzania zmian w wyglądzie portalu i zasadach jego funkcjonowania,
 3. czasowego przerywania działalności witryny,
 4. zaprzestania świadczenia usług ogłoszeniowych bez podania przyczyny,
 5. wprowadzania zmian w regulaminie portalu bez uprzedniego informowania użytkowników.

Dane personalne:

 1. Osoby publikujące ogłoszenie w giełdzie koni Twoja-Kasztanka.pl zgadzają się na gromadzenie, przetwarzanie i opracowywanie swoich udostępnionych danych oraz adresu ip, z którego publikacja została dokonana, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych. Jednocześnie, osoby udostępniające w ogłoszeniu swój adres e-mail wyrażają zgodę na otrzymywanie na ten adres wiadomości o charakterze informacyjno-reklamowym wysyłanych przez giełdę koni Twoja-Kasztanka.pl.
Stajnia Nowina